O nas

Deep Universe to kreatywne studio filmowe zajmujące się tworzeniem: wideoclipów, spotów promocyjnych, relacji z eventów, filmów eksperymentalnych, krótkometrażowych, średniometrażowych oraz dokumentalnych.

Opowieść jest najważniejszym elementem produkcji. Lubimy opowiadać i tworzyć. W szczególności pomysłowe i oryginalne projekty. Cieszymy się, gdy efekty końcowe przerastają nasze oczekiwania oraz oczekiwania naszych klientów. Ta satysfakcja daje nam mnóstwo radości oraz napędza do tworzenia coraz bardziej rozmaitych form wizualnych.

Przed wykonaniem filmu, szkicujemy na kartce plan filmowy. Na podstawie rozmowy, założeń skali projektu i oczekiwanego efektu przygotowujemy scenariusz, który później prezentujemy klientowi do opinii. Przedstawiamy także przykłady efektów specjalnych, technik edycji filmu czy dźwięku, jakie możemy umieścić w naszych pracach.

Odeszliśmy od standardowych rozwiązań. Największa innowacja znajduje się nie tylko w filmowaniu o rozdzielczości 4K, lecz także w Full HD jednocześnie w 120 klatkach na sekundę. Jest to przydatne kiedy chcemy nagrać bardzo dynamiczną scenę rejestrując jej wszystkie szczegóły. Kolejną innowacją jest 13-stopniowy zakres dynamiczny do którego jest zdolna matryca kamery. Dzięki temu dysponujemy wnikliwie większą możliwością w procesie korekcji kolorów. Trzecia innowacja znajduje się w programie komputerowym, który pełni funkcjonalny zestaw do post-produkcji filmowej. Od gruntownej selekcji klipów i nieliniowego montażu, poprzez tworzenie wyrafinowanych efektów wizualnych do zaawansowanych narzędzi edycji dźwięku, które pozwalają na najwyższą elastyczność.

Nowoczesna cyfrowa kamera filmowa zamontowana na wysięgniku kamerowym, gimbalu lub dronie, tworzy ruch relatywny, który nadaje płaszczyźnie obrazu głębi iluzorycznej. Co więcej, kontrola światłem, użycie odpowiednich obiektywów, zastosowanie profesjonalnych mikrofonów oraz najważniejsze – Twoja porywająca historia – to wszystko tworzy piękną strukturę wizualną, dzięki której poczujesz się jak w prawdziwym filmie kinowym!

Paweł Kucharczyk

Właściciel firmy